Od autora

Dołożyłem wszelkich starań, aby informacje umieszczone na stronie zubry.com były aktualne i rzetelne oraz pochodziły z publikacji naukowych, jednak nie mogę zagwarantować, że gdzieś w tekście nie pojawiły się błędy merytoryczne lub nieścisłości. Jeżeli zauważyłeś takowe to proszę daj mi znać.
Jarek Tomana

Podziękowania

Szczególnie dziękuję Panu Mieczysławowi Hławiczce za rady, uwagi i rozwijanie mojej wiedzy o żubrach (i nie tylko). Bez jego pomocy ta strona nie byłaby tak interesująca.
Dla Państwa Krasińskich za ich wszystkie publikacje które zainspirowały mnie do stworzenia tej strony oraz za pomoc i wsparcie przy jej tworzeniu.
Dla Pani Małgorzaty Bołbot za pomoc i wsparcie.
Dla Małgorzaty Karczewskiej za udostępnione zdjęcia i możliwość poznania Puszczy Białowieskiej z bliska.
Pamięci Profesorowa Pucka, który na początku istnienia strony podzielał moją pasję i wspierał mnie licznymi materiałami.
Dziękuję wszystkim osobom, które zajmują się żubrami, za radość obcowania z tym niesamowitym zwierzęciem.
Szczególne podziękowania należą się mojemu bratu Marcinowi i jego firmie WIZJA.NET za wsparcie technologiczne.

Jesteś miłośnikiem żubrów? To koniecznie dołącz do Stowarzyszenia Miłośników Żubrów


Dla członków Stowarzyszenia, korzystanie z materiałów na stronie bez ograniczeń i bez pytania :-)


Prawa autorskie - Copyright

Rozpowszechnianie materiałów ze strony zubry.com w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu rozpowszechnienia w szczególności zamieszczanie na innym serwerze, wykorzystywanie materiału w inny sposób niż dla celów własnej edukacji, bez zgody autora jest niedozwolone.

Wszystkie teksty, grafiki i zdjęcia zamieszczone na stronie posiadają prawa autorskie. Jeżeli nie zaznaczyłem inaczej, są mojego autorstwa. Jeżeli chcesz wykorzystać jakąś część strony skontaktuj się ze mną. Dołożyłem wszelkich starań aby ustalić i opisać autora i pochodzenie zdjęć oraz grafik.
Jeżeli uważasz, że któreś łamie prawa autorskie napisz do mnie. Zostanie niezwłocznie usunięte.

Reprodukcje zdjęć i rycin dostępnych w domenie publicznej zostały przeze mnie opracowane cyfrowo (optymalizacja kolorów, usunięte rysy i zabrudzenia) i są efektem mojej pracy.

All text and pictures on this website are copyright. If You want to use them fell free to contact me.
I do my best to find authors of the pictures and fotos but if You find copyright violation, email me please. I remove it.

Kontakt

captcha